
Отправка с 03 июня 2026250 880 ₴
Поршневі компресори сухого стиснення розраховані на тривалу роботу в промисловості.
Всі варіанти компресорів оснащені прямим приводом та забезпечують:
Тиск: 7/10 бар
Об'ємний потік: 59–920 л/хв
Переваги
· Технічне обслуговування незначне:
Заміна масла не потрібна, прямий привод не потребує технічного обслуговування.
· Довговічність:
частота обертання двигуна складає 1500 об/хв., компресори споживають менше енергії та служать довше.
· Негайне включення в роботу без обкатки:
обкатка для машин не потрібна.
об'єм всмоктування: 420 л/хв
продуктивність при 6 бар: 252 л/хв
об'єм ресивера: 90 л
електрична потужність: 2.2 кВт
кількість циліндрів: 2
число обертів компресора: 1500 об/хв
рівень шуму: 75 дБ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kaeser Kompressoren |
| Тип поршневого компрессора | с прямым приводом |
| Страна производитель | Германия |
| Объем ресивера | 90 л |
| Уровень шума | 75 дБ |
| Вес | 76 кг |
| Об'єм всмоктування | 420 л/хв |
| Продуктивність при 6 бар | 252 л/хв |
| Об'єм ресивера | 90 л |
| Потужність двигуна | 2.2 кВт |
| Число циліндрів | 2 |
| Чисто обертів компресора | 1500 об/хв |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Вага | 76 кг |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 840 мм |
| Ширина | 1080 мм |
| Длина | 570 мм |