
Отправка с 03 июня 2026245 350 ₴
Поршневі компресори сухого стиснення розраховані на тривалу роботу в промисловості. Kaeser пропонує підприємствам з високими вимогами до якості стисненого повітря широкий спектр виробів.
Пропонуємо три варіанти конструкції:
Всі варіанти оснащені енергоефективним прямим приводом й охоплюють наступний спектр продуктивності:
Переваги
компресори Kaeser сухого стиснення потребують незначного технічного обслуговування. Заміна масла не потрібна, прямий привод не потребує технічного обслуговування.
частота обертання двигуна складає лише 1500 об/хв. Тому компресори споживають менше енергії та служать довше.
об'єм всмоктування: 2*130 л/хв
продуктивність при 6 бар: 2*80 л/хв
продуктивність при 8 бар: 2*73 л/хв
електрична потужність: 2*0,75 кВт
об'єм ресивера: 90 л
рівень шуму: 70 дБ
| Электрические параметры | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Основные | |
| Производитель | Kaeser Kompressoren |
| Тип поршневого компрессора | с прямым приводом |
| Страна производитель | Германия |
| Объем ресивера | 90 л |
| Уровень шума | 70 дБ |
| Вес | 85 кг |
| Об'єм всмоктування | 130 л/хв |
| Об'єм ресивера | 90 л |
| Потужність двигуна | 0.75 кВт |
| Число циліндрів | 2*1 |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Вага | 85 кг |
| Продуктивність при 8 бар | 73 л/хв |
| Дополнительные характеристики | |
| Воздушный фильтр | Да |
| Система охлаждения цилиндров | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 780 мм |
| Ширина | 1090 мм |
| Длина | 430 мм |