
Отправка с 03 июня 2026459 880 ₴
об'єм всмоктування: 2*650 л/хв
продуктивність при 6 бар: 2*440 л/хв
продуктивність при 8 бар: 2*410 л/хв
електрична потужність: 2*3 кВт
об'єм ресивера: 350 л
рівень шуму: 79 дБ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kaeser Kompressoren |
| Страна производитель | Германия |
| Тип поршневого компрессора | с прямым приводом |
| Объем ресивера | 350 л |
| Уровень шума | 79 дБ |
| Вес | 230 кг |
| Об'єм всмоктування | 630 л/хв |
| Потужність двигуна | 3 кВт |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Вага | 230 кг |
| Число циліндрів | 2*2 |
| Об'єм ресивера | 350 л |
| Продуктивність при 8 бар | 410 л/хв |
| Продуктивність при 6 бар | 440 л/хв |
| Дополнительные характеристики | |
| Воздушный фильтр | Да |
| Система охлаждения цилиндров | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1200 мм |
| Длина | 660 мм |
| Ширина | 1820 мм |
| Электрические параметры | |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Напряжение сети | 220~240 В |