
Отправка с 03 июня 2026567 710 ₴
Поршневі компресори сухого стиснення розраховані на тривалу роботу в промисловості. Kaeser пропонує підприємствам з високими вимогами до якості стисненого повітря широкий спектр виробів.
Пропонуємо три варіанти конструкції:
Всі варіанти оснащені енергоефективним прямим приводом й охоплюють наступний спектр продуктивності:
Переваги
компресори Kaeser сухого стиснення потребують незначного технічного обслуговування. Заміна масла не потрібна, прямий привод не потребує технічного обслуговування.
частота обертання двигуна складає лише 1500 об/хв. Тому компресори споживають менше енергії та служать довше.
об'єм всмоктування: 2*840 л/хв
продуктивність при 6 бар: 2*590 л/хв
продуктивність при 8 бар: 2*544л/хв
електрична потужність: 2*4 кВт
об'єм ресивера: 350 л
рівень шуму: 80 дБ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kaeser Kompressoren |
| Страна производитель | Германия |
| Тип поршневого компрессора | с прямым приводом |
| Объем ресивера | 350 л |
| Уровень шума | 80 дБ |
| Вес | 235 кг |
| Об'єм всмоктування | 840 л/хв |
| Потужність двигуна | 4 кВт |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Вага | 235 кг |
| Число циліндрів | 2*2 |
| Об'єм ресивера | 350 л |
| Продуктивність при 8 бар | 544 л/хв |
| Продуктивність при 6 бар | 590 л/хв |
| Дополнительные характеристики | |
| Воздушный фильтр | Да |
| Система охлаждения цилиндров | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1220 мм |
| Длина | 660 мм |
| Ширина | 1820 мм |
| Электрические параметры | |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Напряжение сети | 220~240 В |