
Отправка с 03 июня 2026Цену уточняйте
Комплексна установка:
Електродвигун:
Гвинтовий компресорний блок
Високоефективне охолодження
Холодоосушувач (у моделі T)
Електричні компоненти
![]() |
Розробленому фірмою KAESER ротору з SIGMA PROFIL необхідно на 10–20 % менше електроенергії у порівнянні з звичайними профілями при однаковій продуктивності. Дякуючи цьому кращі в смоєму класі характеристики продуктивності. |
|
|
«Серцем» внутрішнього блоку управління SIGMA CONTROL є надійний промисловий компютер з операційною системою реального часу і можливістю оновлення програмного забезпечення. Світлодіоди кольору світлофору дають можливість легко визначити поточний робочий стан.
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kaeser Kompressoren |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 140 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная температура окружающей среды | 45 град. |
| Максимальное давление | 0.11 МПа |
| Производительность | 0.34 куб. м/мин |
| Тип компрессора по мобильности | Стационарный |
| Тип ротативного компресора | Винтовой |
| Тип ротативного компрессора по применению смазки | Масляный |
| Уровень шума | 59 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 970 мм |
| Длина | 632 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Система охлаждения компрессора | Воздушная |