
Отправка с 04 июня 202695 740 ₴
EUROCOMP – надійність для майстрів
продуктивність при 6 бар: 195 л/хв
продуктивність при 8 бар: 170 л/хв
максимальний тиск: 10 бар
електрична потужність: 1.7 кВт
число обертів компресора: 1500 об/хв
рівень шуму: 79 дБ
компресорний блок із повітряним охолодженням із кільцевим масляним змащуванням (до 2,4 кВт, змащування розбризкуванням)
повітряний фільтр із глушником
алюмінієві головки циліндрів і додаткові труби охолодження для покращеного відведення тепла
кільцевий охолоджувач із багатокамерного алюмінієвого профілю, виконаний також як захист від дотику (від 3 кВт)
легкі малошумні пластинчасті клапани
маслозаливний патрубок, вентиляційний клапан, різьбова пробка маслозливного отвору, скло для контролю рівня масла
пряме з’єднання компресора та двигуна
віброізоляція компресора, двигуна й ресивера за допомогою гумово-металевих елементів і еластичного напірного шлангу
гумово-металеві елементи для ресивера.
| Электрические параметры | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1700 Вт |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Основные | |
| Производитель | Kaeser Kompressoren |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип поршневого компрессора | с прямым приводом |
| Страна производитель | Германия |
| Тип поршневого компрессора по количеству степеней сжатия | Одноступенчатый |
| Тип поршневого компрессора по расположению цилиндров | Угловой |
| Уровень шума | 79 дБ |
| Вес | 40 кг |
| Продуктивність при 6 бар | 195 л/хв |
| Потужність двигуна | 1.7 кВт |
| Число циліндрів | 1 |
| Чисто обертів компресора | 1500 об/хв |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Вага | 40 кг |
| Продуктивність при 8 бар | 170 л/хв |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Дополнительные характеристики | |
| Воздушный фильтр | Да |
| Система охлаждения цилиндров | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 510 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Длина | 330 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип компрессора по мобильности | Зависит от применения |