
Отправка с 03 июня 202692 930 ₴
Поршневі компресори сухого стиснення розраховані на тривалу роботу в промисловості. Kaeser пропонує підприємствам з високими вимогами до якості стисненого повітря широкий спектр виробів.
Три варіанти конструкції:
· компактні установки
· подвійні установки
· вбудовані агрегати
Всі варіанти компресорів оснащені прямим приводом та забезпечують:
Тиск: 7/10 бар
Об'ємний потік: 59–920 л/хв
Переваги
· Технічне обслуговування незначне:
Заміна масла не потрібна, прямий привод не потребує технічного обслуговування.
· Довговічність:
частота обертання двигуна складає 1500 об/хв., компресори споживають менше енергії та служать довше.
· Негайне включення в роботу без обкатки:
обкатка для машин не потрібна.
об'єм всмоктування: 110 л/хв
продуктивність при 6 бар: 60 л/хв
електрична потужність: 0,75 кВт
число обертів компресора: 1500 об/хв
рівень шуму: 66 дБ
| Электрические параметры | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Основные | |
| Производитель | Kaeser Kompressoren |
| Тип поршневого компрессора | с прямым приводом |
| Страна производитель | Германия |
| Тип поршневого компрессора по количеству степеней сжатия | Одноступенчатый |
| Тип поршневого компрессора по применению смазки | Безмасляный |
| Тип поршневого компрессора по расположению цилиндров | Угловой |
| Уровень шума | 66 дБ |
| Вес | 21 кг |
| Об'єм всмоктування | 110 л/хв |
| Продуктивність при 6 бар | 60 л/хв |
| Потужність двигуна | 0.75 кВт |
| Число циліндрів | 1 |
| Чисто обертів компресора | 1500 об/хв |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Вага | 21 кг |
| Максимальний тиск | 7 бар |
| Дополнительные характеристики | |
| Воздушный фильтр | Да |
| Система охлаждения цилиндров | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 320 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Длина | 270 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип компрессора по мобильности | Зависит от применения |